WYSZUKAJ
peruki Katowice

peruki Katowice

peruki Katowice

peruki Katowice

 

Świat Peruk, sklep z perukami w Katowicach powstał w odpowiedzi na oczekiwania osób, dla których niebanalny wygląd i dobre samopoczucie stanowią istotną wartość w życiu.


 

Stworzyliśmy wyjątkową ofertę, którą dedykujemy każdemu, kto:

  • lubi błyskawiczne, ale odwracalne metamorfozy swojego wizerunku
  • chce udoskonalić wygląd swoich włosów oraz dodać im gęstości
  • ma problem z wypadaniem włosów
  • stracił włosy w wyniku choroby
  • prowadzi intensywny tryb życia i nie ma czasu na pielęgnację fryzury
  • chce w kilka sekund osiągnąć efekt odmłodzenia
  • lubi modne gadżety, takie jak turbany, chusty i treski
  • wybiera się na imprezę i chce zaskoczyć nową fryzurą znajomych

 

Znajdziesz u nas modne modele, światowych marek. Oferujemy peruki naturalne i peruki syntetyczne, peruki refundowane (peruki na NFZ). Wsród 1000 wzorów i kolorów odnajdziecie Państwo wiele modeli peruk damskich, męskich, dziecięcych, treski i dopinki, chusty i turbany, kosmetyki do pielęgnacji peruk oraz asortyment po mastektomii.

 

W naszych salonach z perukami panuje ciepła atmosfera, w której komfortowo przymierzysz i dobierzesz idealny model peruki dla siebie. Pomoże w tym nasz wykwalifikowany personel, który dogłębnie wsłuchuje się w potrzeby Klienta, służy fachową poradą i wsparciem oraz zna najnowsze trendy z zakresu stylizacji.

 

Zobaczcie na żywo, jak wyglądają zakupy peruki w towarzystwie naszego przemiłego personelu.


 

Obejrzyjcie niezwykle ciekawy program „Bez recepty” na temat problemów związanych z włosami. Jednym z głównych bohaterów w programie został nasz sklep z perukami ŚWIAT PERUK :-)


Nasz salon peruk znajduje w centrum Katowic przy ul. M.Skłodowskiej-Curie 22 (oraz w Krakowie przy ulicy Dietla 50). To optymalne usytuowanie pozwala na świetny dojazd z miast ościennych (Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Mysłowice, Jaworzno, Bytom, Chorzów, Tychy, Gliwice, Zabrze oraz inne).

 


 

 

NOWY SALON I SKLEP Z PERUKAMI W KRAKOWIE!!!


Od maja uruchomiliśmy nasz drugi salon i sklep z perukami w centrum Krakowa, w otoczeniu krakowskiego Kazimierza, przy ul. Dietla 50.


peruki kraków


Dowiedz się więcej: perukikrakow.pl

ZAPRASZAMY!

 

 


 

W naszych sklepach z perukami (Peruki Katowice ul. M.Skłodowskiej-Curie 22, Peruki Kraków ul. Dietla 50 ) możecie Państwo zakupić peruki syntetyczne oraz peruki naturalne światowych marek, produkowanych przez liderów branży perukarskiej - m.in:


ROCOCO, ELLEN WILLE, RAQUEL WELCH, PERUCCI, HAIR2BE, ANNICAHANSEN, HAIRMANIA, PURE!POWER, HAIR SOCIETY, GISELA MAYER, SEMIDA, CAMAFLEX, PROSPECTOR i wiele innych.

 

peruki Katowice

 

Jesteśmy po ogromnej dostawie peruk, nowe modele w ciekawych kolorach. Posiadamy peruki naturalne oraz peruki syntetyczne!


SPRAWDŹ OFERTĘ PERUK W NASZYM SKLEPIE!

 

 


 

Drogie Panie i Panowie, pamiętajmy że PERUKA to nie przykra konieczność lecz elegancki styl życia modna i wygodna odwracalna zmiana i noszą ją nie tylko ludzie którzy muszą, ale wszyscy którzy podążają za modą!

 

Posłuchajcie ciekawej audycji na temat peruk i wywiadu z właścicielką
Świata Peruk w RADIO ON

 


 

Zapraszamy do wysłuchania audycji o perukach. W wywiadzie udzielonym Radiu ON właścicielka sieci sklepów „Świata Peruk” podpowiada, w jaki sposób dobrać fryzurę i jak obniżyć jej koszt. Warto!

 

 

Świat Peruk to inspirujące miejsce, w którym przychodzą nowe rozwiązania. Odnajdziesz je także na naszym profilu na Facebooku. Tam również można zobaczyć wiele interesujących fryzur, które są dostęne w naszym sklepie.
Znajdź nas i zostań naszym fanem!

 echo "";