WYSZUKAJ
peruki Katowice

peruki Katowice

peruki Katowice

peruki Katowice

ŚWIAT PERUK – modnie i elegancko na co dzień i na specjalne okazje

Peruki Katowice

 

Strona Światperuk.pl jest wizytówką salonu Świat Peruk z główną siedzibą zlokalizowaną w samym centrum Katowic a od niedawna także w centrum Krakowa (perukikrakow.pl). Stworzyliśmy ją wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom osób, dla których estetyczny wygląd i dobre samopoczucie są istotną wartością bez względu na okoliczności.


Naszą ideą jest pozytywne nastawienie do świata i ludzi. Pragniemy zarażać innych wolą walki i dążeniem do coraz lepszego jutra. W tym celu oferujemy kompleksowy asortyment, który zadowoli każdego Klienta bez względu na wiek, potrzeby i osobiste upodobania. Wierzymy bowiem, że każda kobieta, ale także każdy mężczyzna, zasługują na to, żeby wyglądać modnie i estetycznie, a także zdrowo i zadbanie bez względu na przeciwności losu. 

Salon ŚWIAT PERUK zlokalizowany jest na ulicy M.Skłodowskiej-Curie 22 w Katowicach i J. Dietla 50 w Krakowie. Są to ustronne, intymne miejsca, w którym spokojnie, w przyjaznej atmosferze można wybrać idealną dla siebie fryzurę.


Naszym klientom oferujemy:

  • profesjonalną obsługę i porady ekspertów
  • dyskretną, przyjazną i ciepłą atmosferę
  • olbrzymi wybór światowej jakości peruk medycznych i okazjonalnych, a także asortymentu dodatkowego

 

Zobaczcie na żywo, jak wyglądają zakupy peruki w towarzystwie naszego przemiłego personelu.


 

Bogate wzornictwo, szeroka gama kolorystyczna i najwyższa jakość naszych produktów sprawiają, że każdy znajdzie w salonie Świat Peruk swój wymarzony model. Przy tym służymy fachową poradą oraz dbamy o to, aby każdy czuł się swobodnie i komfortowo podczas przymierzania modeli i dokonywania zakupu. Oferujemy modne wzory peruk, które świetnie sprawdzają się zarówno na co dzień, jak i okazjonalnie.


Gwarantujemy:

  • modną fryzurę w kilka sekund
  • komfort i bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami produktów medycznych
  • odrobinę luksusu i wyrafinowanej elegancji

 

Warto wiedzieć:

Starożytni Egipcjanie byli prekursorami sztuki perukarskiej. Stworzyli kulturę, w której peruka była synonimem statusu społecznego i majątkowego, a także atrybutem urody i elegancji. Z tego kręgu wywodzi się sławna Kleopatra, dla której peruka była nieodłącznym elementem stroju codziennego. Postać ta jest od tysięcy lat symbolem piękna i elegancji, dbałości o doskonałą formę fizyczną i urodę. Może ona stanowić inspirację dla każdego, kto poszukuje wartości estetycznych w życiu bez względu na wiek i kondycję zdrowotną. Po prostu warto być pięknym i cieszyć się życiem!


echo "";