WYSZUKAJ
peruki Katowice

peruki Katowice

peruki Katowice

peruki Katowice

NOWE TRENDY

peruki katowice

Z każdego rodzaju włosów można stworzyć i wykreować ciekawą i niepowtarzalną fryzurę. Dobrze dobrana fryzura jest dostosowana do stylu danej osoby, charakteru, stosownie do mody. Fryzury dobiera się tak, aby ukryć jakieś niepożądane wady, a także pokazać, co jest w nas najpiękniejsze. Powinny być dopasowane do naszej osoby, ale także tak żeby było nam w niej wygodnie. Musimy dobrze się w niej czuć. Z biegiem czasu pojawiają się nowe trendy dotyczące fryzur, ale wiele fryzur powraca z ubiegłych lat. To, co wydawałoby się nam nie modne, teraz możemy uznać za szyk mody. Czasem jednak osiagnięcie modnej, wymarzonej fryzuje staje się niemożliwe z wielu przyczyn. Wtedy jednak z pomocą przychodza treski, dopinki oraz peruki. Dzięki nim możemy przejść szybką i bezbolesną metamorfozę. Najmodniejsza fryzura w idealnie dobranym kolorze jest w zasiegu ręki.Nad podążającą za najnowszymi trendami mody i oryginalną stylizacją fryzur kolekcji, pracują światowej klasy styliści.

 

Chcesz mieć niepowtarzalną fryzurę? Zapraszamy do naszego salonu

Na topie wciąż są różnego typu grzywki-strzępione, proste, długie. Ten typ fryzury sprawdza się u osób, które mają proste lub lekko falujące włosy. Dla osób, które mają kręcone włosy poleca się dłuższą grzywkę, której minimalna długość powinna sięgać podbródka.

Modne są lekko falujące i naturalnie błyszczące fryzury oraz fryzury lekko upięte z tyłu głowy (chodzi tu wyłącznie o włosy długie i półdługie). Można spiąć je spinką lub luźno związać gumką lub wstążką, co również możliwe jest przy stosowaniu peruki.

Coraz modniejsze staje się również przedłużanie włosów, co wiąże się dużymi kosztami. Tańszym i bardziej uniwersalnym rozwiązaniem wydaje się być treska.

Modne są również szybkie i odwracalne metamorfozy

 

Peruka to komfort, na który Cię stać! peruki katowice 

Do niedawna w naszej swiadomości peruka mieniła sie jako  przykra konieczność.  

Nic bardziej mylnego! W silnie rozwiniętych krajach peruka jest symbolem luksusu i zamozności. Trend ten mocno rozwija się również w Polsce. Kupisz u nas fryzury wiodących światowych producentów.

Proponujemy peruki z włosów syntetycznych, które wyraźnie wypierają z rynku peruki naturalne ze względu na doskonalą jakość włosa, łatwość pielęgnacji, zerowe koszty utrzymania i cenę  3/4 niższą od kosztu zakupu peruki naturalnej. Oferujemy fryzury wykonane według najnowszych światowych trendów mody. Przyjdź do nas,a dobierzemy Ci idealną fryzurę pod względem długości, strzyżenia i koloru.


 

Bądź trendy!
Wybierz komfort na codzień, szokuj na spotkaniach towarzyskich, oszczędzaj na fryzjerze!
Zapewniamy luksus w przystępnej cenie!


echo "";