WYSZUKAJ
peruki Katowice

peruki Katowice

peruki Katowice

peruki Katowice

MÓJ PIERWSZY RAZ

 

peruka

 

Podczas wyboru peruki warto kierować się kilkoma zasadami. Odpowiednio dobrane, piękne włosy dodadzą wtedy pewności siebie i pozytywnej aury ich właścicielce.


Czym się kierować?


BEZPIECZEŃSTWO

W przypadku, gdy peruka stanowi protezę włosów i jest noszona długotrwale z powodu utraty włosów na skutek leczenia neurochirurgicznego, dermatologicznego, onkologicznego, hematologicznego , urazu lub oparzeń, powinna posiadać certyfikaty dla wyrobów medycznych.Certyfikat ten zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Wszystkie peruki z naszej oferty posiadają CE-certyfikat, który nadaje perukom miano produktu medycznego.


 

SZTUCZNA CZY NATURALNA?

Włókna syntetyczne świetnie imitują wygląd i zachowanie naturalnych włósów. Peruki z włosia syntetycznego w przeciwieństwie do włosów naturalnych są lekkie, przewiewne, łatwe w pielęgnacji oraz tańsze. Fryzura nie wymaga specjalnych zabiegów oraz jest odporna na warunki atmosferyczne.


UWAGA!

Zaleca się, aby peruka była noszona nie dłużej niż 16 godzin w celu zapewnienia odpoczyknu skórze głowy, lepszego ukrwienia oraz filtracji.RODZAJE PERUK


Wkładka mono - imitacja skóry

Delikatny wkład siateczkowy na górnej części peruki. Skóra głowy prześwituje lekko. Przy całkowitej utracie własnych włosów otrzymuje się bardzo naturalny wygląd. W niektórych modelach istnieje dowolna możliwość uczesania przedziałka. Włosy są tkane ręcznie.


Przedziałek/wicherek z wkładką mono

W obszarze przedziałka/wicherka podłożona jest mała część mono, dla wsparcia naturalnego komfortu noszenia.


Przedziałek/wicherek z wkładką imitującą skórę głowy (TOP)

Przedziałek ma naturalną, podobną do skóry głowy strukturę i jest niedrogą alternatywą do wkładki mono.


Peruka z implantacją maszynową

Włosy, najczęściej sztuczne, naszywane są maszynowo na taśmy bawełniane. Peruki przez to przepuszczają bardzo dobrze powietrze i są nawet jeszcze przy własnych włosach alternatywą dla wizyty u fryzjera.


Wykończenie konturu nasady peruki

Przy perukach z wykończeniem konturu nasady peruki można zaczesać włosy z czoła do tyłu, mimo tego nie będzie widoczna nasada.


 

Peruka to dobry sposób na szybką i bezbolesną metamorfozę.

 

Sprawdź, jak powinnaś nałożyć perukę.


peruki katowiceWygładź włosy woskiem lub żelem i zaczesz je płaską szczotką do tyłu. Upnij pasma nad karkiem tak ciasno, jak to tylko możliwe.

 

 

peruki katowice
Załóż opaskę nad czołem (możesz ją zrobić z bandaża). Dzięki temu zyskasz gwarancję, że kosmyki nie wysuną się spod peruki. Możesz również zakupić specjalny podkład pod perukę.

 

 

peruki katowice

 

 

 

Nałóż perukę chwytając ją z tyłu w okolicach metki, przyłóż do czoła i mocno pociągnij do tyłu, upewnij się, że uszy są wolne. Wszystkie peruki mają z tyłu gumki, które regulują obwód. Możesz dodatkowo przypiąć perukę wsuwkami lub specjalnymi grzebykami do swoich włosów.

POWODZENIA, MIŁYCH DOZNAŃ ESTETYCZNYCH !!!

 

 

 

filmZobacz filmy:

 

 

  

 

 

 

Sposób mocowania dopinki w 3 krokach...


peruki katowice


echo "";