WYSZUKAJ
peruki Katowice

peruki Katowice

peruki Katowice

peruki Katowice

KOSMETYKI I AKCESORIA DO PERUK

 akcesoria


W ciągłej sprzedażay posiadamy:
szampon, balsam, odżywkę, lakier, szczotki oraz grzebienie do peruk z włókien syntetycznych.


Szampon - zawiera antystatyczne substancje pielęgnujące, dzięki którym peruka zachowa swoją perfekcyjną formę.

Sposób użycia: do 1 litra letniej wody dodać 1 nakrętkę szamponu. Zanurzyć perukę na 3-5 min. delikatnie ugniatając. Nie trzeć i nie szorować włosów. Po wyjęciu z kąpieli wypłukać w letniej wodzie. Dla lepszego efektu powtórzyć kapiel w wodzie z dodatkiem balsamu. Nie czesać w stanie mokrym. Pozostawić do naturalnego wyschnięcia.


Odżywka w sprayu - odżywia i pomaga ułożyć fryzurę.


Szczotki i grzebienie do peruk - ułatwiają rozczesywanie włosów, nie elektryzują.


Balsam - troszczy się o naturalny połysk i świeżość fryzury.

Sposób użycia: po umyciu peruki specjalnym szamponem, zamoczyć ją w wodzie z dodatkiem balsamu na ok. 2-3 min. delikatnie ugniatając. Nie trzeć, nie szorować i nie wypłukiwać. Następnie perukę wycisnąć lekko w ręczniku i pozostawić do naturalnego wyschnięcia. Nie czesać w stanie mokrym.


Lakier - jest specjalnym sprayem do włosów syntetycznych i naturalnych, który nie obciąża włókien peruki. Ten specjalny spray do włosów nadaje Twojej fryzurze naturalnie świeży wygląd i optymalne utrwalenie.

Sposób użycia: spryskać włosy równomiernie z odległości ok. 30cm. Dla modnych, mocno utrwalonych efektów, spryskać z niewielkiej odległości bezpośrednio na pojedyncze partie włosów.


echo "";